Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O nás
O nás

Vítejte na stránkách našeho eshopu :-)

   Jsme veřejná obchodní společnost, zabývající se výhradním prodejem prostředků na elektrický pohon. Zkušenosti ze segmentu elektrických prostředků získáváme od roku 2008. Spolupracujeme s českými firmami vyrábějícími elektrické prostředky počínaje elektrickými motocykly, koly, koloběžkami až po elektrická dětská vozítka. 

   Našim hlavním krédem je nabízet kvalitní zboží se servisním zázemím. Rozhodli jsme se vybočit z řady rychlých a na první pohled levnějších produktů, kterých je náš trh přesycen.  Naši filosofii stavíme na upřímnosti a hlavně pro-zákaznickému přístupu s úplným servisním zázemím.

   Neméně důležitým faktorem pro námi nabízené zboží je bezpečnost. Bezpečnost jak pro dospělé uživatele, tak hlavně pro naše děti.

   Přejeme Vám příjemný pobyt na našich stránkách a mnoho a mnoho tichých kilometrů ujetých na našich elektrických prostředcích.

Nakupovat u nás je zábava!

   V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím on-line chatu, který naleznete v dolním pravém rohu našich stránek.

 

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.