Nitro scooters Classic 2500 Plus SPZ - černá, Černá | Akuma-motors.cz
Logo
 1. Úvod
 2. KOLOBĚŽKY
 3. Výrobci
 4. NITRO SCOOTERS
 5. Nitro scooters Classic 2500 Plus SPZ - černá, Černá

Nitro scooters Classic 2500 Plus SPZ - černá, Černá

Elektro koloběžka Classic 2500 Plus SPZ, černá Zvolte to nejlepší na trhu v oblasti Chopper / Harley elektro kolobežek! Představujeme nový model Nitro... celý popis
Dostupnost
Není skladem
59 990 Kč
49 579 Kč
bez DPH
Číslo produktu:1555
Výrobce:Nitro scooters
Kompletní specifikace
Elektro koloběžka Classic 2500 Plus SPZ, černá
Zvolte to nejlepší na trhu v oblasti Chopper / Harley elektro kolobežek! Představujeme nový model Nitro scooters Classic 2500 Plus SPZ pro rok 2021!
Jedná se o originální koncepci chráněnou patentem. U nás nenajdete kopie vyráběné v neautorizovaných továrnách bez licence, bez kontroly kvality výroby a použitých komponentů.
Provedení SPZ znamená možnost si registrovat koloběžku jako motocykl (skupina Motocykly - Mopedy). Při koupi od nás obdržíte tzv. Rodný list motocyklu (CoC). Následně si sjednáte povinné ručení (pár set Kč ročně) a dojdete na úřad zažádat o technický průkaz a značku pro nové vozidlo. První technická kontrola je po 6 letech od koupě a pak vždy po 4 letech (stejná pravidla jako mají motocykly).
Hlavní přednosti elektrokoloběžky Classic 2500 Plus SPZ:

zcela nový neokoukaný design s důrazem na kvalitu provedení
přední i zadní funkční odpružení (zadní vzduchové) - příjemná jízda
bezkartáčový motor nadopovaný silnou jednotkou - špičkový výkon 2500W!
dlouhý dojezd díky velkokapacitní 63V 20Ah (1260 Wh) Li-Ion baterii
rychlonabíječka 5A - baterii dobijete za pouhé 2-4 hodiny
Přední a zadní LED homologované světlo a LED blinkry
kvalitní hydraulické brzdy - nová generace
možnost vyjmutí baterie a skladování (dobíjení) mimo koloběžku
přehledný velký tachometr
zabudovaný alarm, který kromě sirény zablokuje i zadní kolo
součástí koloběžky jsou i zpětná zrcátka Chopper (kulatá)

Odolná 63V Li-Ion baterie (namísto 60V)
Všechny modely Classic 2500 Plus používají ověřené Lithiové (Li-Ion) akumulátory o kapacitě 20 Ah, což znamená celkovou kapacitu neskutečných 1260Wh. Doplněno o novou kvalitní rychlonabíječku, která umí vybitou baterií dobít do maximálně 4 hodin!
Kapacitu různých baterií nejlépe porovnáte, když vynásobíte hodnoty V (napětí koloběžky např.60V) a Ah (kapacita baterie např. 12Ah). Při námi dodávané 63V baterii je kapacita 1260Wh přičemž konkurence mívá často 60V 12Ah baterií (tedy 720Wh). Dojezdová vzdálenost při stejném výkonu koloběžek (např.na Eco režimu) je u nás téměř 2-násobná.
Přechod na dražší a odolnější 63V provedení komponentů s sebou přináší následující pozitiva:

menší spotřeba energie
vyšší maximální rychlost
delší dojezd při použití Eco režimů
menší zátěž pro hlavní komponenty jako je jednotka a motor (při Eco režimu)
vyšší kroutící moment

Rekuperace
Pojem rekuperace se nejčastěji skloňuje ve spojitosti se závody Formule 1 pod názvem KERS - Kinetic Energy Recovery System.
Rekuperace se aktivuje po sepnutí brzdové páčky. Motor začne přibrzďovat a tím se vytváří energie, kterou motor navrací přes řidicí jednotku do baterie. Účinnost je u tohoto nového modelu cca. 8-12%. Rekuperací lze navýšit dojezd o přibližně 5-8 km.
Výhodou rekuperace je nejen úspora energie, ale také prodloužení životnosti baterie a brzdového systému.
Výhody rekuperace:

progresivní nárůst brzdné síly v závislosti na rychlosti vozidla
odlehčení brzdovému systému - snížené opotřebení brzd
snížení rizika pod-vybití akumulátorů

Upozorňujeme, že se na trhu objevují subjekty, které uvádí nesmyslné účinosti rekuperace (až 60%). Takto vysoká rekuperace není v žádném případě možná u elektrokoloběžek ani u elektroskutrů..Pneumatiky
Tento model nabízíme na překrásných silničních pneumatikách o vnějším průměru cca. 49 cm - jedná se o model s úplně největšími pneumatikami naší nabídky. Ráfky jsou velikosti 13", tedy stejná velikost jako je třeba u malých městských automobilů.
Široké pneumatiky přispívají k příjemné a bezpečné jízdě a v kombinaci se stříbrnými ráfky vypadají opravdu luxusně!Nový multifunkční tachometr
Modely Classic jsou známkou luxusu. Proto nesmí chybět přehledný moderní tachometr. Je umístěn uprostřed řídítek, aby na něj bylo dobře vidět.
Kromě aktuální rychlosti zde vidíte zvolený jízdní režim (1 - 2 - 3), stav kapacity baterie a stav tachometru. Přepínání rychlostních režimů se provádí na pravé straně řídítek - červeným tlačítkem. Nejslabší je režim číslo 1 (při použití tohoto režimu šetříte baterii nejvíce). Nejsilnější je režim číslo 3, kdy koloběžka dosahuje výkonu až 2500W a maximální rychlosti 45 km/h.Nové LED osvětlení a LED blinkry
Nové modely 2021 se pyšní velkým předním LED světlem s EU homologací. Světla mají možnost přepnutí na dálková světla stejně jako u motocyklů. Díky přechodu na LED osvětlení je jejich spotřeba zcela zanedbatelná.
Vzadu svítí velké červené LED světlo a při brzdění se rozsvítí brzdové světlo. Koloběžka disponuje nově předními a zadními LED moto blinkry.Brzdy & řídítka
Široká řídítka jsou základním předpokladem pro snadné ovládání koloběžky ve vyšších rychlostech. Řídítka lze v případě potřeby nastavit do úhlu, který Vám nejvíce vyhovuje.
Pravou rukou ovládáme akceleraci a zároveň i páčku přední brzdy (stejně jako je to u motocyklů). Levou rukou ovládáme páčku zadní brzdy. Pro modely Classic jsme zvolili nejdražší možné hydraulické brzdy - jejich účinek je opravdu skvělý.
Pro eliminaci krádeže je na řídítkách zabudovaný zámek, který stejně jako u motocyklů nedovolí po uzamčení řídítkami otáčet.
Přední i zadní odpružení
Model Classic 2500 Plus je vybaven předním i zadním odpružením. Doprovázeno vysokým pohodlným sedákem. Jak přední tak zadní odpružení je plně funkční, nejedná se pouze o dekorační prvky! Zadní odpružení je vzduchové. Můžete si případně volit jeho tvrdost pomocí nastavení tlaku.
Zabezpečení pomocí moderního alarmu
Model Classic 2500 Plus je vybaven již z výroby moderním alarmem s dálkovým ovládáním (obdržíte 2 ovladače). Pokud se při aktivovaném alarmu někdo pokusí s koloběžkou pohnout, rozezní se upozorňující siréna. Pokud pohyb koloběžky bude pokračovat, eozezní se hlasitá siréna a zároveň se zablokuje zadní kolo (motor) a koloběžku nelze tlačit.
Náš názor na tento model:
Vhodné pro milovníky unikátních zážitků a líbivého designu!
Ovládání je velmi jednoduché - otočíte akcelerátorem směrem k sobě a koloběžka (elektromotorka) se rozjede. 
Díky vysokému výkonu mohou koloběžku používat i osoby nad 100 kg (uveze až 150 kg)!
Lze si přikoupit různé příslušenství jako např. velký sedák, zpětná zrcátka, držák mobilního telefonu s USB portem (pro dobíjení mobilů), brašnu, opěrku zad nebo madlo k sedlu.{article c3500}{/article}
Akce, slevové kódy a novinky zasíláme zdarma
Proč u nás?
 • 12 let na trhu
 • Kvalitní servis
 • Profesionální přístup
 • Půjčovna v Olomouci
 • Nákup bez registrace
 • Odborné poradenství
Kamenná prodejna - uzavřena!

 

 

Zákaznická podpora
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz