HECHT CITIS MAX - BLUE e-skútr | Akuma-motors.cz
Logo
 1. Úvod
 2. SKÚTRY A MOTOCYKLY
 3. Výrobci
 4. HECHT
 5. HECHT CITIS MAX - BLUE e-skútr

HECHT CITIS MAX - BLUE e-skútr

Výhody = Elektrický skútr-tříkolka = Vhodný zejména pro uživatele vyššího věku a/nebo snížené pohyblivosti = Velmi pohodlné sedlo s posuvnou... celý popis
Dostupnost
Skladem
52 990 Kč
43 793 Kč
bez DPH
Číslo produktu:HECHTCITISMAXBLUE
EAN kód:8595614925693
Výrobce:HECHT MOTORS s.r.o
Kompletní specifikace
Výhody

= Elektrický skútr-tříkolka

= Vhodný zejména pro uživatele vyššího věku a/nebo snížené pohyblivosti

= Velmi pohodlné sedlo s posuvnou opěrkou

= 3 režimy rychlosti

= Maximální rychlost 25km/h

= Legální pro použití na pozemních komunikacích

= Dojezd až 60km

= Funkce zpáteční rychlosti včetně akustické signalizace

= Dostatek úložného prostoru


Elektrický skútr – tříkolku díky jeho stabilitě, snadné údržbě a ovládání ocení nejen osoby se sníženou pohyblivostí. Komfortní nastavitelná (posuvná) sedačka s opěrkami rukou zajistí řidiči stabilní posed a pohodlné řízení. Veškeré ovládací prvky jsou umístěny na řidítkách, proto mohou skútr bezpečně ovládat i osoby se sníženou pohyblivostí dolních končetin. U levého madla je to standardně ovládání světel, směrových světel a klaksonu, u pravého madla jsou to pak funkce, které už u skútrů nebývají tak běžné. Například je to přepínač omezovače rychlosti. Tím je možné nastavit maximální rychlost na 15, 20 nebo 25 km/h. Samozřejmostí je i tlačítko, kterým je možné aktivovat zpátečku. Nespornou výhodou jsou i vysoká spolehlivost, snadná údržba a nízké provozní náklady. Tříkolka má homologaci pro provoz na pozemních komunikacích, k jejímu řízení postačí řidičské oprávnění skupiny AM.


Spínací skříňka je umístěna napravo pod řídítky. Zámek je opatřen kovovou klapkou, která zabrání, aby někdo nemohl zámek poškodit. Bez originálního klíčku totiž nelze otevřít.


Součástí dodávky je i uzamykatelný box, který lze snadno připevnit na zadní stranu opěradla. Box je dodáván ke skútru ZDARMA

Pro případ, že řidič potřebuje převážet hůl, doporučujeme zakoupit sadu držáků nářadí M9GLC (5 ks v balení) a dvojici těchto držáků uchytit podél sedačky pod madlem.

Údaj o maximálním dojezdu udává orientační hodnotu, jaké je možné dosáhnout za naprosto ideálních podmínek. V praxi je pak dojezd do značné míry ovlivněn hmotností řidiče a dalšího nákladu, výškovým převýšením překonávaným při jízdě, povětrnostními podmínkami, stavem vozovky, způsobem jízdy, četností rozjezdů (například na křižovatkách), stavem pneumatik (zejména jejich nahuštění), kondicí akumulátorů a mnoha dalšími faktory. V extrémních podmínkách se tak dojezd může snížit i na méně než 50% uváděné hodnoty.
Akce, slevové kódy a novinky zasíláme zdarma
Proč u nás?
 • 12 let na trhu
 • Kvalitní servis
 • Profesionální přístup
 • Půjčovna v Olomouci
 • Nákup bez registrace
 • Odborné poradenství
Kamenná prodejna - uzavřena!

 

 

Zákaznická podpora
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz